« Geri

AKADEMİK KADROMUZ

Araştırma ve Geliştirme
Akademik kadromuz dalında uzman olmanın yanında, araştırma ve geliştirme kanallarını sürekli kullanarak eğitim hizmetlerinin kalitesini arttırır.
Öğrenci Takip
Ata Koleji akademik kadroları her öğrencinin farklı olduğunu bilir ve öğrencinin gelişimini takip eder.
Kolay Ulaşım ve Değerlendirme
Her öğrenci kayıtlıdır. Kadromuz öğrencinin takibini sistem üzerinden yaparak değerlendirir.
Uzman Kadro
Akademik kadromuzda her bir eğitimci konusunda uzman, deneyim sahibi ve kendini sürekli gelişen bireylerden oluşmaktadır.
Kaynak Kullanımı
Ata Koleji eğitim dönemi içerisinde herzaman en ideal eğitim materyalini kullanmaktadır.
Deneyerek Öğrenen Bireyler
Tüm bu kadro felsefesi dışında öğrencilerimiz deneyerek öğrenir. Öğretmenlerimizin desteği de öğrencilemizledir.

YÖNETİM KADROSU

M.Fahrettin ELDEK
M.Fahrettin ELDEK
Genel Müdür
Merve Çubukçu
Merve Çubukçu
Eğitim Koordinatörü
Hasan ÇOLAK
Hasan ÇOLAK
Anadolu Lisesi Müdürü
Yüksel ALTUNDEMİR
Yüksel ALTUNDEMİR
İlk-Orta Okul Müdürü
Ayşegül DEMİRKOL
Ayşegül DEMİRKOL
Anadolu Lisesi Müdür Baş Yrd.
Sevda Seda TAŞEZEN
Sevda Seda TAŞEZEN
İlkokul Müdür Baş Yrd.
Selin YILMAZ
Selin YILMAZ
Anadolu Lisesi Müdür Yrd.
Fuat KINRAN
Fuat KINRAN
Ortaokul Müdür Yrd.

AKADEMİK KADRO

NURAY AYDIN
*Biyoloji
*Fen Bilimleri
BİNNAZ KARAKAŞ
*Tarih
*Sosyal Bilgiler
SAVAŞ AYDIN
*Seç. Matematik Tarih ve Uyg.
*Matematik
*Seç. Matematik
F.FÜGEN BAYURGİL
*İkinci Yabancı Dil (Fransızca)
FARUK EKİN
*Din Kültürü ve Ahlak Bil.
SEDA TAŞEZEN
*Fen Bilimleri
İLDEM EKİNCİ
*Sınıf Öğretmeni
HATİCE KALKAN
*Sınıf Öğretmeni
DÜRDANE AKGÜN
*Sınıf Öğretmeni
ALPER YAŞAR
*Beden Eğitimi ve Spor
HAYRİYE ŞAHİN
*Ana Sınıfı
ÖZGE KOÇ
*Bilişim Teknolojileri
AYŞE KAÇAR
*Seç. Çağdaş Türk ve Dünya T.
*İnkilap T. ve Atatürkçülük
*Tarih
*Seç. Türk Kült.ve Med. Tarihi
FUAT KINRAN
*Fen Bilimleri
ARZU PÖKE
*Yabancı Dil (İngilizce)
AYA NAWLO
*Yabancı Dil (İngilizce)
DERYA YELKENCİ
*Matematik
ASLI SEDA ATMALI
*Türk Dili ve Edebiyatı
TÜRKAN TUCUK
*Türkçe
ELİF MACİT
*Türk Dili ve Edebiyatı
*Seç. Türk Dili ve Edb.
Elif Gönüllü
*İkinci Yabancı Dil (Fransızca)
TARKAN SUCUĞ
*Coğrafya
*Seç. Coğrafya
TALİA ARMANLI
*İkinci Yabancı Dil (Fransızca)
HATİCE SEVİNÇ ADAN
*Müzik
NİHAN ARSLAN
*Beden Eğitimi ve Spor
MİNE GENÇ
*Rehberlik
PINAR BEKDAŞ
*Seç. Demokrasi ve İnsan Hak.
*Felsefe
*Seç. Mantık
*Sosyoloji
*Psikoloji
ELVİRA Dİ CARA ERTÜRK
*Yabancı Dil (İngilizce)
SİMGE BAYOĞLU
*Rehberlik
Kübra Aydemir
*Rehberlik
SELİN YILMAZ
*Türk Dili ve Edebiyatı
ORKUN AKALIN
*Seç. Matematik Tarih ve Uyg.
*Matematik
*Seç. Matematik
CANSU KIRKAYA
*Türk Dili ve Edebiyatı
*Seç. Türk Dili ve Edb.
*Türkçe
Lina Çavdar
*Yabancı Dil (İngilizce)
MERT KADIOĞLU
*Yabancı Dil (İngilizce)
ESRA RUKEN BALAN
*Yabancı Dil (İngilizce)
YELİZ ÇITA
*Yabancı Dil (İngilizce)
YETKİN TORAMAN
*Matematik
*Seç. Matematik
Dilan Pınar Utar
*Görsel Sanatlar
Sinem AŞCI
*Ana Sınıfı
Özlem ÖZTÜRK
*Fizik
ARZU LENGER
*Sınıf Öğretmeni
SELİN KOŞAN
*Yabancı Dil (İngilizce)