AKADEMİK YÖNETİCİLER

Geçmişten bu yana insanoğlu, gelişip yenilenmek için hep bir çaba içindedir. Eğitim, bu sürecin en önemli parçasıdır.

Daha ileriye gitmek, daha iyi bir dünya yaratmak, geleceğe umut dolu gözlerle bakabilmek ve daha da önemlisi o umut dolu gözlerle bakan çocuklarımızın hayallerine fırsat tanıyabilmek adına çıktığımız bu yolda öğretmenlik mesleğimle gurur duyduğumu belirtmek isterim.

Biz çocuklarımızı sadece okula değil hayata hazırlamanın önemine inanıyoruz. Bunun için istiyoruz ki her öğrencimiz edindiği bilgilerin yanına doğa bilincini, sanatsal yeteneklerini, bilimsel düşüncelerini alsın. Denesin, yanılsın, sorgulasın ama hiç durmasın. Her adımda önce kendisini, ardından dünyayı tanısın. Bunun için bir Türk çocuğu olarak önce kendi anadiline vakıf olsun, kendi kültürünü kaybetmeden dünyayı tanıyabilmek adına yabancı dilleri etkin kullanabilsin. Teknolojiye hakim, hem akademik hem de sosyal yönden kuvvetli, ilişki yönetebilen öğrenciler olsun. Öğrensin ve öğrendiği için mutlu olsun. En önemlisi de önce iyi birey, sonra iyi bir öğrenci olsun.

Değerli Velilerimiz;

Geleceği emanet ettiğimiz çocuklarımızı en iyi yerlere getirebilmek adına çıktığımız bu uzun ve meşakkatli yolda, tüm bu anlattıklarımı hayata geçirecek güçlü akademik kadromuzla birlikte daima sizin ve sevgili öğrencilerimizin yanında olacağız.

Geliştirdiğimiz özgün öğretim programlarımızla hedeflediğimiz bu yolculuğu hep birlikte tamamlayacağız. Bundan kuşkunuz olmasın.

Saygılarımla,
M. Fahrettin ELDEK


M.Fahrettin ELDEK
Genel Müdür